Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
0

BIN - ESEN. SMAK. LIKIER ŚLIWKOWY 40ml

BIN ESEN.SMAK. LIKIER ŚLIWKOWY 40ml

Numer:
5904816912760
Marka:
Ulubione0
14,50 zł (brutto)
Obecnie brak na stanie

Produkty powiązane
Opis

BIN ESEN.SMAK. LIKIER ŚLIWKOWY 40ml

  • Śliwkowy smak i aromat — uwielbiasz owocowe likiery? Ta zaprawka jest dla Ciebie! Smaczny owocowy drink z wyraźnym aromatem śliwki przygotowany przy jej użyciu, zniknie ze stołu szybciej, niż się spodziewasz! Na szczęście mamy dla Ciebie dobrą informację — jego przygotowanie jest prostsze, niż myślisz!​
  • Likier z dnia na dzień — wymieszaj ulubiony wysokoprocentowy napój z cukrem i esencją, zostaw na 24 godziny i... gotowe! Proste, szybkie i smaczne! Sam dostosuj słodycz trunku używając odpowiedniej ilości cukru i przygotuj go tak, jak lubisz!
  • Na 4 litry — buteleczka esencji smakowej o pojemności 40 ml wystarczy Ci na przygotowanie, aż 4 litrów słodkiego trunku, który przypadnie do gustu wszystkim Twoim znajomym!
  • Wygodne opakowanie — Nie chcesz przygotować, aż tak dużej ilości likieru? Buteleczka ze specjalnie wyżłobionymi wgłębieniami pozwoli Ci na łatwe odmierzenie 10 ml porcji esencji, która wystarczy na 1 L alkoholu!
  • Prosty skład — esencja to naturalne i identyczne z naturalnymi aromaty śliwki — masz więc pewność, że przygotowując swoje domowe alkohole, nie dodajesz do nich zbędnych barwników i polepszaczy smaku!

Niezapowiedziani goście i pusty barek? Mamy na to sposób! Poznaj naszą esencję smakową o wyraźnym aromacie śliwkowym! Ta zaprawka pozwoli Ci w prosty sposób przygotować słodki likier owocowy w zaledwie 24 godziny! Wystarczy, że wymieszasz ulubiony wysokoprocentowy napój z odpowiednią ilością cukru i esencji, a następnie pozostawisz na dobę do "przegryzienia". Sam zdecyduj czy wolisz bardziej czy mniej słodki trunek zwiększając lub zmniejszając po prostu ilość dodanego cukru!

Buteleczka 40 ml wystarczy Ci na przygotowanie, aż 4 L likieru, a wygodne wyżłobienia w buteleczce pozwolą na dawkowanie esencji na mniejsze porcje. Prosty skład produktu sprawia, że masz pewność przygotowywania domowych trunków bez zbędnych barwników, aromatów i polepszaczy smaku!

Jak użyć esencji smakowej / zaprawki śliwkowej?

Wlej 4 litry wysokoprocentowego alkoholu (40-45% czystej wódki) do naczynia, wsyp od 460 g cukru, a następnie dodaj esencję smakową. Całość dobrze wymieszaj, aż do całkowitego rozpuszczenia się cukru. Odstaw napój na minimum 24 godziny. Likier gotowy! Smacznego!

Uwaga!

Jeśli lubisz podpalane smaki możesz użyć do słodzenia również karmelu! Polecamy z naszej oferty Przepalankę czyli cukier palony. Do balansu smaku swoich trunków możesz również dodać Kwasomiksu!

W celu przygotowania mniejszej porcji trunku — wykorzystaj wgłębienia na buteleczce, pozwalające odmierzyć Ci 10 ml esencji, czyli porcji na 1 L trunku!

Składniki: Naturalne i identyczne z naturalnymi aromaty śliwki, glikol propylenowy, glicerol.

Uwaga!

Zasady wyrobu alkoholu na terenie RP regulują ustawy: z dn. 02.03.2001 r. o wyrobie alkoholu etylowego oraz wytwarzaniu wyrobów tytoniowych: z dn. 12.05.2011 r. o wyrobie i rozlewie wyrobów winiarskich, obrocie tymi wyrobami i organizacji rynku wina oraz z dn. 18.10.2006 r. o wyrobie napojów spirytusowych oraz o rejestracji i ochronie oznaczeń geograficznych napojów spirytusowych. BROWIN Sp. z o. o. Sp. k. nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie jej produktów niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Szczegóły produktu
5904816912760
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się