Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
0

FAST ROT DO ROZKŁADU PNI 250ml

FAST ROT DO ROZKŁADU PNI 250ml

Numer:
5906874355213
Marka:
Ulubione0
42,90 zł (brutto)
Dostępny 10 Przedmioty

Produkty powiązane
Opis

FAST ROT DO ROZKŁADU PNI 250ml

Żywa grzybnia Fast Rot jest specyfikiem, który opracowano z myślą o przeprowadzeniu szybkiego rozkładu ściętych pni i korzeni.

Produkt bazuje na żywych strzępkach grzybni aż czterech gatunków jadalnych, co zdecydowanie oddziałuje na przebieg całego procesu: sprawia, że wszystko odbywa się błyskawicznie, a także nie zagraża innymi roślinom czy też żyjącym w okolicy zwierzętom. Świetnie sprawdza się w przypadku pniaków czy korzeni drzew, które już wcześniej zostały ścięte. Jednocześnie zalecany jest na przykład do kompostów czy też pomaga pozbyć się trocin oraz przeszkadzających nam gałęzi. Co ważne, proces rozkładu zależny jest od wielu czynników: jak grubość pnia czy też twardość drewna, dlatego może trwać od pół roku do trzech lat. Za jego przebieg odprowadzają tak zwane saprofity: “skutkiem ubocznym” aplikacji specyfiku jest pojawienie się ich jadalnych owocników.

Aplikacja:

Preparat ma formę zawiesiny i jest od razu gotowy do użycia. Zanim przystąpimy do  jego bezpośredniej aplikacji  musimy w odpowiedni sposób nawiercić czubek pnia. Najlepiej sprawdzi się do tego piła lub siekiera. Następnie środek nakładamy i rozprowadzamy. Całość koniecznie należy zabezpieczyć pięcioma centymetrami ściółki leśnej lub trocin. Inną technikę należy przyjąć w przypadku gałęzi lub odpadów rozdrobnionych. Wtedy całość dobrze rozwodnić w pięciu litrach wody. Do aplikacji sprawdzi się na przykład konewka.

Preparat możemy kupić w dwóch wariantach: opakowaniach 250 i 500 mililitrów.  Zużyć należy w ciągu 48 godzin od otwarcia.

Specyfik został wyprodukowany w warunkach laboratoryjnych z ekologicznej certyfikowanej grzybni.

Szczegóły produktu
5906874355213
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się