Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
0

GRZYBNIA BOROWIKI 120ml

GRZYBNIA BOROWIKI 120ml

Numer:
5906874355343
Marka:
Ulubione0
45,95 zł (brutto)
Obecnie brak na stanie

Produkty powiązane
Opis

GRZYBNIA BOROWIKI 120ml

Starannie wyselekcjonowany produkt, który został wyprodukowany na bazie grzybni prawdziwego króla polskich lasów, a mianowicie borowika, to świetne rozwiązanie dla każdego, komu marzy się przydomowa hodowla ulubionego gatunku. Całe działanie specyfiku opiera się na umiejętnościach grzybów mikoryzowych, co oznacza, że płyn zawiera w sobie elementy, jakie od razu są gotowe do działania w głębi korzeni danej rośliny. W celu zwiększenie szansy powodzenia całego procesu, środek najlepiej jest stosować w okolicznościach jak najbardziej zbliżonych do tych naturalnych, gdzie znaleźć możemy borowika - ten najlepiej czuje się przy drzewach liściastych oraz iglastych, jak sosny, świerki, dąb czy buk: dodatkowo, dobrze jeśli są one stosunkowo młode. Koniecznie podkreślmy, że pierwsze grzyby pojawić mogą się już po 3-4 latach, jednak zależne jest to od różnych czynników, jak chociażby pogoda. Im lepsze warunki atmosferyczne, tym pierwsze grzyby urosną szybciej. Żeby zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia  plonów, grzybnie borowika zostały zestawione tutaj z innymi gatunkami.

Aplikacja:

Grzybnię możemy aplikować od marca do listopada. Do tego konieczne będzie wykopanie dołków na głębokość około 15 centymetrów w okolicach pnia drzewa (im starszy osobnik, tym dołki powinny znajdować się od niego dalej). Zastosować należy tutaj 10 mililitrów płynu, a następnie całość zasypujemy i dokładnie podlewamy. Opakowanie wystarczyć nam na około 3-4 drzewa. W przypadku młodszych okazów należy użyć 3 dawki na roślinę, większe potrzebują około czterech.

Produkt został wyprodukowany w warunkach laboratoryjnych z ekologicznej i certyfikowanej grzybni, co stanowi gwarancję wysokiej jakości produktu.

Szczegóły produktu
5906874355343
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się