Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
0

GRZYBNIA TRUFLE 120ml

GRZYBNIA TRUFLE 120ml

Numer:
5906874355411
Marka:
Ulubione0
65,94 zł (brutto)
Dostępny 5 Przedmioty

Produkty powiązane
Opis

GRZYBNIA TRUFLE 120ml

Nowoczesny preparat, który został wyprodukowany na bazie wyselekcjonowanych strzępek grzybni to świetne rozwiązanie dla fanów  uważanego za jeden z najbardziej ekskluzywnych gatunków grzybów, a mianowicie przepysznych trufli. Założenie ich przydomowej hodowli, to wbrew pozorom nic trudnego, szczególnie, kiedy postawimy na produkt świetnej jakości. Dużą rolę odgrywają tutaj grzyby mikoryzowe, które połączone są z zarodnikami niemal od razu gotowymi do zasiedlenia korzeni, co zwiększa prawdopodobieństwo powodzenia całego procesu uprawy. Koniecznie też musimy zrobić wszystko, aby zagwarantować naszym truflom jak najlepsze okoliczności do wzrostu. Podkreślmy, że aplikacja grzybni powinna nastąpić w warunkach zbliżonych do naturalnych: w tym przypadku będzie to otoczenie drzew liściastych, na przykład leszczyny, topoli, dębu, wierzby czy buku. Najlepiej, aby były one stosunkowo młode, a dokładniej znajdowały się w przedziale wiekowym od pięciu do dziesięciu lat. Ważną kwestią są też warunki glebowe - warto, aby ta była zasadowa, wapienna o ponad 7,5 pH i posiadała wysoką przepuszczalność.  Dodatkowo, aby zwiększyć szansę na pojawienie się naszych ulubionych trufli, ich grzybnie zostały zestawione z innymi gatunkami. Przy wystąpieniu sprzyjających warunkach atmosferycznych trufle pojawią się po 6-10 lat.

Aplikacja: 

Preparat aplikować od marca do listopada. Umieścić należy go w dołkach o głębokości 10-15 centymetrów. Koniecznie podkreślmy, że im starsze drzewo, tym dalej od jego pnia powinny zostać one wykopane. Stosujemy 10 mililitrów preparatu w przypadku młodych, włoskowatych korzeni, a następnie całość zasypujemy i obficie podlewamy. Opakowanie powinno nam wystarczyć na 3-4 drzewa (w okolic młodszych umieścić możemy 3 dawki, a w przypadku większych okazów należy wykorzystać cztery dawki).

Za wysoką jakość produktu odpowiada fakt, że został on wyprodukowany w warunkach laboratoryjnych z certyfikowanej i ekologicznej grzybni.

Szczegóły produktu
5906874355411
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się