Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
0

BIN - HAKI DO WĘDZ. KURCZAKA POTRÓJNE 5 szt

BIN - HAKI DO WĘDZ. KURCZAKA POTRÓJNE 5 szt

Numer:
5908277706135
Marka:
Ulubione0
23,51 zł (brutto)
Dostępny 7 Przedmioty

Produkty powiązane
Opis

BIN - HAKI DO WĘDZ. KURCZAKA POTRÓJNE 5 szt

Wygodne wędzenie – dzięki potrójnym hakom w wygodny sposób uwędzisz swojego kurczaka w wędzarni. Dzięki swobodnemu dostępowi dymu do całej powierzchni mięsa masz gwarancję równomiernego uwędzenia i złocistej skórki.

Do kurczaka lub dużych sztuk mięs – przemyślana konstrukcja haków oraz trzy odpowiednio wyprofilowane kolce sprawiają, że cały kurczak trzyma się na nich znacznie lepiej, niż na tradycyjnych hakach. Haki możesz wykorzystać również do wędzenia płatów ryb, mięs, boczku oraz słoniny.​

Solidne wykonanie – haki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu przez długi czas zachowują wysoką przydatność. Stal ta jest odporna na wysokie temperatury i przeznaczona do kontaktu z żywnością. Nie rdzewieje.

Proste w użyciu — haki wbij w płaty mięsa lub w całego kurczaka, dzięki potrójnym zębom będziesz miał pewność, że nic nie spadnie z nich podczas procesu wędzenia.

Zestaw idealny – 5 sztuk haków znajdujących się w zestawie pozwolą Ci na uwędzenie ulubionych mięs dla całej rodziny. Wymiary jednego haka: 10,5 cm x 10 cm x 14 cm.

Odkryj smak, pysznego, domowego, wędzonego kurczaka. Przygotuj go w prosty sposób we własnej przydomowej wędzarni – wykorzystując potrójne haki ze stali nierdzewnej. Ich konstrukcja wzbogacona o trzy odpowiednio wyprofilowane kolce pozwoli Ci na wygodne i bezpieczne rozmieszczenie całych kurczaków wewnątrz wędzarni. Haki z powodzeniem możesz wykorzystać również do wędzenia dużych płatów ryb czy innych mięs, a także boczku i słoniny. Zestaw 5 haków pozwoli Ci na uwędzenie, solidnej porcji ulubionych dań dla całej rodziny i znajomych! Wysokiej jakości stal nierdzewna typu 304, z której wykonane są haki, sprawia, że zachowują one przez długi czas swoją wysoką przydatność. Specjalistyczna konstrukcja z trzema rozmieszczonymi kolcami sprawia, że mięso znacznie lepiej trzyma się na hakach w porównaniu do tradycyjnych modeli. Użycie haku jest bardzo proste. Wystarczy, wbić je w płaty mięsa lub całego kurczaka — potrójne zęby zabezpieczą danie przed zsunięciem się z haka.

Produkt pakowany po 5 sztuk na blistrze.

Szczegóły produktu
5908277706135
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się